Grafiki

niedziela, 20 lutego 2011

Animowane obrazy .... 01

Dzisiaj nie będzie przemyśleń :) ......... To był fajny weekend, mimo, że śniegu nasypało mnóstwo ...... jakoś wreszcie zebrałem się i zrobiłem coś co od dość dawna chciałem zrobić: animowany obraz :) ......... Pewnie jeszcze będę w nim trochę dłubał, więc nazywam go - wersja beta ........ w każdym razie chyba zacząłem nowy etap twórczości :).... i proszę oglądać z dźwiękiem..... Mam nadzieję, że nie będzie problemów z wyświetlaniem pliku ........

...............

Wiosna tuńczyków
2011, technika mieszana, tablet
Portret Lidii K
© Jacek Witczyński  I zapraszam jeszcze do Artpub Kultury: artpubkultura.blogspot.com  ..... przeprowadziliśmy pierwszy wywiad. Na początek Maria Kuczara, czyli MajaK ...... i zaczęliśmy nowy cykl "3 ulubione dzieła" ...... będziemy pytać różnych twórców o ich ulubione własne dzieła ...... cykl zaczynają, moje ulubione ...... Serdecznie zapraszam do zaglądania.

33 komentarze:

 1. no i tuńczyk utknął mi w ustach (kolacja)

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę wrócić do rozmowy z moim znajomym, który twierdzi, że w sztuce nie da się już nic nowego wymyśleć.... :S

  OdpowiedzUsuń
 3. NordBerd ..... dzięki :)

  Ivt ...... a mi nie tylko tuńczyki się podobają, reszta też ;)

  Love..... Dobrze, że w ustach, a nie w gardle ;)

  marciocha...... Pomyślałem kiedyś, że do elektronicznych ramek potrzeba czegoś innego niż statyczne obrazki ..... filmy wymagają czasu i śledzenia fabuły ..... a animowany obraz nadaje się w sam raz ...... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow!!! a to ci niespodzianka!!
  Jak we śnie:DDD niesamowite...

  OdpowiedzUsuń
 5. Do gardła zwyczajnie nie dotarł, głupio było mi go przełknąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sydonia ..... tak, statyczne obrazki nie w pełni oddają taki klimat .... będę robił takich więcej

  Dabroart ....... Bardzo dziekuję Waldek

  LOVE..... :) i co z nim zrobiłaś? ;P ... tuńczyk, to jedyna ryba na którą czasem mam apetyt ...... wczoraj zjadłem całą puszkę i nie było mi głupio ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No po prostu... Bardzo :) Szczególnie to przenoszenie wzroku L. ... Pozdrawiam S.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy ....:).. Bardzo dziekuję Pani S, to dla mnie duża przyjemność, że do mnie zajrzałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekam na WIOSNĘ, leniwie senną z odrobiną gwałtownych burz, pełną tyńczyków i ... bombonierek;)
  Moj komputer, normalnie ... daje radę(no trochę wyje)co chciałam przy okazji zaprezentować...Lidka

  OdpowiedzUsuń
 10. Pani Lidziu ta wiosna to już niedługo ... tak gdzieś koło 16:30 będzie ..... kaloryfery podkręcę, żeby bardziej wiosennie było, w lodówce ze trzy puszki tuńczyka są, a bombonierki to już Pani ma ..... bardzo apetyczne ;P

  OdpowiedzUsuń
 11. a ja lubię te latające rybki u Ciebie. tak pomijając wszystko inne.
  I jeszcze ta plamka światła na Lidce się przesuwająca.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale piękne dźwięki, boje się burz jakoś tak mnie przerażają jest w nich jakaś dla mnie niepojęta moc a praca jest niezwykle nastrojowa ... czy aby nie ulubiona? :)) pozdrawiam wieczornie, zimowo i w ciepłych bamboszach :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ta plamka światła, to chyba piorun kulisty...?

  OdpowiedzUsuń
 14. To jest super!
  Bardzo klimatyczna animacja, latające ryby kojarzą mi się z ,,Arizona dream" i muzyką Bregovicza...

  Misior

  OdpowiedzUsuń
 15. teraz w pełni mogę poczuć klimat Twoich rysunków które napędzały moją rękę do rysowania taka twórcza motywacja z Twoich ruchomych rysunków się wydobywa uwielbiam deszcz:)
  pozdrawiam W.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ivt ... ta plamka światła, to jest piorun kulisty ..... sam się zastanawiałem co to? .... ale Janek wyjaśnił zagadkę ;)

  Ewa ..... W tej chwili to jest moja najbardziej ulubiona praca ..... dziewczę też ;)

  Janek ..... jesteś niemożliwy ;) ... rozwiązałeś mój dylemat co do tej świetlnej kulki .... to na pewno jest piorun kulisty :)

  Misior ..... Bardzo dziękuję ..... Bregovic bardzo mi pasuje.

  świetlistości ...... cały czas mi czegoś brakowało w tych moich rysunkach ..... bo co innego wyobrażać sobie deszcz, a co innego słyszeć go i widzieć ...... animowane obrazy, to chyba jest forma której szukałem........ :)

  OdpowiedzUsuń
 17. świetne Jacku, zapowiada się ciekawy skok w twojej twórczości. Przepraszam zę dopiero teraz ale mam mnóstwo na głowie :) mój gmail nie jest aktualny, pisz na gi.jane1@wp.pl
  wróbel

  OdpowiedzUsuń
 18. Wiesz, Jacku, ja wiedziałem, że tak będzie - to się musiało tak skończyć, że te wszystkie walenie, tuńczyki i inne karaski się pourywają z postronków i kto to całe tałatajstwo teraz połapie...

  OdpowiedzUsuń
 19. Wróbel ..... Ja też mam nadzieję, że ten skok będzie ciekawy ;)

  Janek ..... teraz jest nowoczesna technika.... to tałatajstwo myśli, że już nie jest na postronku, a ono po prostu postronka nie widzi ..... to jest takie ekologiczne podejście, żeby kury na wolnym wybiegu były hodowane ;D

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo lubię sobie oglądać i wracać. Usciski dla Ciebie i Lidzi.

  OdpowiedzUsuń
 21. Widzę, Jacku, że Ty przebiegły jesteś a czujny - to by wyjasniało Twoją niechęć do ryb, jako dobra konsumpcyjnego (poza tuńczykiem) - skoro taki np. pstrąg z hodowli smakuje mniej więcej jak karp, czyli jest w zasadzie niejadalny... dodawszy niechęć do pomidorów dochodzimy do refleksji, że gdzież te niegdysiejsze skumbrie w tomacie...

  OdpowiedzUsuń
 22. Janek ..... :DDDD skumbrii w tomacie nie będzie :P ...... Jak dla mnie to ryby mogą sobie żyć .... no oprócz tuńczyków w oleju ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ty masz dobrze, a ja lubię i ryby, i pomidory - ale gdzie dzisiaj kupić porządne skumbrie w tomacie...? ("...chcieliście ... no to macie...").

  OdpowiedzUsuń
 24. agnieszka .... bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...