Grafiki

niedziela, 23 października 2011

O niczym .... 03

Natrafiłem dzisiaj na artykuł o jednej z moich ulubionych wokalistek: Adele.
Jest to  niesamowicie zdolna i posiadająca wyjątkowy głos piosenkarka .... a przy tym jest osobą mająca normalne spojrzenie na rzeczywistość, co pokazuje, że gwiazda muzyki pop nie musi robić wokół siebie szumu i zachowywać się jak rozpuszczony bachor czy zdzira, żeby dostać się na szczyty sławy  ........ Mam nadzieję, że zapoczątkuje modę na własnie normalne zachowanie i to walory artystyczne będą decydować o sławie, a nie ekscesy i skandale.

Tu jest link do tego artykułu : Zupelnie zwyczajna gwiazda

No i coś do posłuchania:


Jest jeszcze jedna taka dziewczyna, może nie osiągnęła jeszcze aż tak spektakularnego sukcesu, ale tez jest warta polecenia: Amy MacDonald


I jeszcze jedną świetną dziewczynę chciałbym polecić. Wprawdzie nie spiewa ale prowadzi świetnego bloga:
  Izabella Bosiacka .....
a tu link do jej blogaLove.......
poniedziałek, 3 października 2011

O różnych rzeczach ..... 09

Miałem małą przerwę, co niektóre Panie nawet to zauważyły :) ........... Więc stwierdziłem, że wypada coś napisać ..... a że co jakiś czas kłują mnie w oczy pewne reklamy, to będzie właśnie o nich ......
Patrząc nieraz na reklamy środków do czyszczenia zastanawia mnie w jaki sposób te zadbane Panie domu, które tam występują,  mogą doprowadzić łazienkę i kuchnię do takiego stanu, że nawet ja, będąc osobnikiem, który sprzątanie uważa za czynność dość zbędną, nie doprowadziłbym tych pomieszczeń do takiego stanu przez rok ........ straszne fleje muszą być z tych gospodyń ;) ...... Chyba kobiety powinny zbojkotować te środki, zamiast je kupować ;)
I jeszcze jedna sprawa ....... Zastanawiam się czy czasem nie powinno się zabronić reklamowania słodyczy ..... bo jestem pewien, że na skutek zjadania słodyczy choruje i umiera o wiele więcej ludzi, niż od palenia ........ albo może chociaż na początek napisać na każdym batoniku, cukierku, wafelku itp  "Spożywanie słodyczy prowadzi do otyłości i ciężkich chorób" ...... albo "Jedzący słodycze umierają młodziej"  ;))) ....... Miłego wieczoru :)

Pozdrowienia dla Małgosi J.  ;)


Poranne mgły
Portret Justyny Z.
2007, 25 cm X 26 cm, tablet
© Jacek Witczyński


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...